BİZ SİZİ ARAYALIM
YERİNİZİ AYIRIN
KAMPANYALAR
GİRİŞ - ÇIKIŞ
24.05.2024
31.05.2024
GİRİŞ
24.05.2024
ÇIKIŞ
31.05.2024

ÇEŞİTLİ AKTİVİTELERLE NEŞEYİ HİSSEDİN

Elexus’un çocuklar ve gençler için özel olarak sunduğu çeşitli aktivite ve yiyeceklerle hem siz rahatlığı yaşayın hem onlar tatil coşkusunu deneyimlesin.

Çocuklar için hizmet veren, Alexis Mini Club’ta, tüm gün onlara eşlik eden uzman eğitmenlerle vakit geçirsin. İster Liliput Evleri’nde kendi hayal dünyalarını canlandırsın ister mini laboratuvarda yeni keşiflere çıkarak verimli zaman geçirsin. Alexis Mini Club’un yıl boyu düzenlediği eğitici ve eğlendirici içerikleriyle; onlar masalsı bir dünyaya giriş yapsın, siz de gönül rahatlığıyla kendinize zaman ayırın.

Aynı zamanda çocuklar; onlar için de birbirinden güzel filmlerin yayınlandığı Alexis mini sinema salonunda film keyfini yaşasın.

Gençler ise Teenage Club’un onlar için tasarladığı; game center, bowling, aquapark, tiyatro ve dans gösterileri ile tatilin her anını dolu dolu yaşasın.

Alexis Wonderland Restoran

Minik misafirlerimiz için özenle hazırlanan ve her gün değişen öğle yemeği, çay saati büfesi, sevilen atıştırmalıklar ve soft içecek servisleriyle tatilin tadını minikler de çıkarsın.

 

 

Game Center & Bowling

Keyif ve neşeyle vakit geçirmeniz için tasarlanan Game Center’da; bowling, bilardo, playstation ve masa tenisi gibi oyunlarla tatilinize eğlence katın.

 

 

ALEXIS MİNİ CLUB HİZMET SAATLERİ

10.00 - 23.00

* Talep durumunda, 23.00 sonrası ücretli özel bakıcı hizmeti bulunmaktadır.

 

 GAME CENTER & BOWLING

10.00 – 23.00
* Hizmet saatleri değişiklik gösterebilmektedir.